czwartek, 12 lipca 2012

Tyle radości – Paczka wymiankowa dotarła i do mnie!


Długa poniedziałkowa podróż do Poznania i kilkukilometrowy korek na mojej trasie, a na dodatek upał – myślałam, że już nic dobrego nie spotka mnie tego dnia. A jednak! Po powrocie, ciesząc się, że kolejka po Europejską Kartę Zdrowia nie była tak długa, jak ta w czasie drogi do (która zwykle zajmuje góra czterdzieści minut, a trwała prawie dwie godziny) odnalazłam dużą białą kopertę. „Wymianka” - pomyślałam i miałam rację.

Więc do rzeczy!

Otwarta już i pobieżnie przejrzana przez moje dwie siostry paczka, okazała się niespodzianką od mojej pary wymiankowej – Karoliny prowadzącej TEGO uroczego bloga ;)

A co znalazłam w tajemniczej białej kopercie? Sami zaraz zobaczycie ;) Od czego zaczynamy – myślę, że od najważniejszej rzeczy, która ogromnie mnie intryguje – od książki pt. „Śmierć w klasztorze”. Stąd ta radość, że pozycja w moich klimatach, a razem z bohaterami będę mogła wybrać się na Mazury, o których tyle opowiadał mi kolega ;D


Karola dołączyła do tego dwie kolorowe zakładki. Tą żółtą podebrała mi już moja Karola (siostra) ;)

Nie zabrakło też umilaczy:


Co sprawiło mi również ogromną radość – Karolina wykonała zadanie specjalne. Jak? Genialnie! Chociaż nawet to słowo nie wyraża w pełni mojego zachwytu. Dostałam pięć niesamowitych pocztówek , które ukazują miasto i powiat – Strzelce Opolskie. Takiego ratusza jeszcze nie widziałam ;) A szpital – Karolino, on wcale nie wygląda na szpital. Budynek ten jest zapewne wiekowy, co dodaje uroku temu miejscu (lubię takie stare zabytki i podziwiam powiat, że tak wykorzystuje to miejsce) ;) Oprócz pocztówek znalazłam też piękny brelok na klucze (jak to Karolina napisała w liście), jednak myślę, że ciekawie będzie się prezentował również jako wisior. Do tego dołączone były kolczyki w moim ulubionym kolorze – niebieskim ;)


Karolino! - mogę powiedzieć tylko: „Dziękuję ^^” i „Jesteś wielka! ”

I dla Sabinki – ogromne DZIĘKUJĘ! ;D
To Kiedy kolejna wymianka? ;>

PS. Karolino, ten napis na breloku – świetny pomysł ;)

3 komentarze: